گل آفتاب گردان

0
  

کمرش تاب برداشته
گلِ آفتاب گردان
به دنبالِ، آفتابِ سرگردان

زیبا آصفی ( آمــین )

درباره زیبا آصفی ( آمــین )

زیبا آصفی تابحال ۹۹ شعر ارسال کرده اند.

اصلیتم کُرد هست و زاده کوه های سر به فلک کشیده زاگروس سرسبز ،موطنم سنندج،بدست تقدیر و با فقدان پدر کودکیم را در تهران آغاز کردم و بزرگ شدم،بعد ها ساکن شهر علم و هنر و وادی ادیبان و هنرمندان،شهر گنبد های لاجوردی و کاشی های فیروزه ای،نصف جهان شدم و تا کنون هر صبح را با طلوع اولین اشعه های زرین خورشید نشسته بر این دیار چشم باز میکنم و شب هایم را با آرزوی فرداهایی آرامتر نگاه به ماه و ستاره های نقره ای نشسته بر آسمان شب این دیار فیروزه ای میدوزم و در نهایت... در آسمانِ خیال ستاره در آغوش میکشمُ ماه بوسه باران میکنم... زیبا آصفی(آمــین)۱۵/شهریور/۹۱ علایق و تفریحات من: مطالعه و سفالگری و نقاشی باتیک میکنم شعر میگم و گاهیم مینویسم سفر زیاد میرم و شنا هم از علایقم هست به سیاست علاقه ای ندارم چون با طبعم سازگار نیست فیلم های کلاسیک و کتاب های رمان و شعر و تاریخی را دوست دارم و بستگی به حالم نوع موسیقی رو انتخاب میکنم ولی بیشتر تم های ملایم رو ترجیح میدم و در آخر... بانوی کردستانی ام، از خنکای چشمه ساران گوارا آریایی و ایرانی ام که زادۀ سنندجم روحم آزاد میشود زمانی که شعری می خوانم زمانی که قلم در آغوش دستانم میرقصد من بانوی عواطف و احساس یک مادرم من عاطفۀ یک لبخندم شعرم را وقتی می خوانی در خلوتی بخوان که مرا بهتر لمس کنی مرا احساس کن با وازگانی که قصه های زندگی یک زن است زیبا آصفی(آمــین)۲۰/مرداد/۹۱


شناسه ثبت در سایت شعر۲ : shere2/4367  . کارآیی های شناسه ثبت تنها با ذکر منبع و نویسنده کپی مجاز است. این شعر تحت نظارت قانون «حمایت از مالکیت ادبی و هنری در اینترنت» است.
امتیاز این کاربر 198 و از اعضای دارای امتیاز کمتر از حد نصاب لازم برای رده بندی می باشد با دیدگاهبرخی مطالب مرتبط با این پست از نظر رده یا برچسب :

آزادی

دستاویز

آه ماه

برف

تقلید

لب آبی دریا

احساس زنانه

تو چه میدانی؟!!!

دور

جان هفتم گراز


۵ دیدگاه نوشته شده است! دیدگاه شما چیست

 1. فرنگیس رزمی نژاد yaali می‌گه:

  سلام خانم آصفی استاد عزیزم
  کوتاه بسیار زیبا ودلچسبی سرودبد
  احسنت برقلم هنرمندتان
  در جوارتان می آموزم یا علی مولا

  [پاسخ]

 2. ستار کعبی ستار کعبی می‌گه:

  چرا انقدر کوتاه بود ولی زیبا بود

  یا علی

  [پاسخ]

 3. پارمیدا نیابی پارمیدا نیابی می‌گه:

  سروده ی کوتاهی ازشماخواندم زیباوبرازاسرارموفق باشید.

  [پاسخ]

 4. محمد فلاح محمد فلاح می‌گه:

  کوتاه و زیبا
  اگر اطلاعاتی در مورد هایکو دارید لطفا توضیح دهید و بگویید آیا وجه تمایز هایکو از سپید فقط ظاهر و تعداد جملات آن است؟

  [پاسخ]


دیدگاهتان را بنویسید.


+ هفت = پانزده

 

Top