درباره ما

+8
  

۱) درباره شعر دو

این سایت غیر انتفاعی و مستقل است به هیچ سایتی وابسته نیست (ونیز به هیچ گروهی تمایل ندارد و فقط بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران) تاکید می شود تنها بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند. در ساماندهی ثبت گردیده و در صدد افزایش دامنه فعالیتهای قانونی خود می باشیم. اخبار تکمیلی پس از حصول نتیجه قانونی و رسمی اعلام خواهد شد. این سایت متعلق است به همه دوست داران شعر و ادبیات و فرهنگ ایران.

لینک زیر را هم بخوانید :
{گردهمایی شاعران جوان برای انتخاب شعر برتر ماه برای قراردادن در سایت شب شعر دات کام}

اداره و مالکیت شعر دو از خرداد ۹۵ : متشکل از مدیران چند سایت شعر (سعید (مدیر عطر شعر atresher.ir سایتی که از مهر ۹۵ همکاری خود را با مجموعه آغاز میکند و مدیر کمکی از ۹۴ در برخی مواقع برای شعردو). اکبر. محمد (مسئول برنامه نویسی شعردو). مجید و …)

مدیریت و مالکیت شعردو دات کام از نیمه دوم سال ۹۱ تا خرداد ۹۵ : محمد. http://shere2.com

2) درباره شب شعر http://shabesher.com

همچنین از بهمن ۹۳ سایت شب شعر http://shabesher.com به عنوان سایت جانبی برای افزایش دسترسی ها مورد استفاده قرار گرفته است.

۳) طراحی و ایده ی مجموعه ی شعر۲ و شب شعر : محمد.

نیازی به سوء استفاده از محبوبیت و شهرت شاعران دیگر برای انجام فعالیت نیست. در عین حال همه دوست داران شعر به طور ویژه مهمان این سایت هستند و قدوم مبارک آنها را به دیده منت پذیرا هستیم. بر آنیم تا در کنار هم قدمی هر چند میلیمتری برای ادبیات ایران برداشته باشیم. در این راه دست یاری به سوی شما دراز میکنیم دست دوستی به سوی تمام شاعران و سایتهای شعر … که ثمره آن برای شعر ایران خواهد بود. (شروع از ۱۵ اسفند ۱۳۹۱) {قوانین}

۴) مدیران کمکی

در مورد برخی افراد نمی دانم مجاز به نام بردن هستم یا خیر. اگر نخواهم از قلم بیندازم بیش از ده بیست نام را باید لیست کنم لیستی که هر ماه ممکن است به آنها اضافه شود. دوستانی که معمولا همکاری مقطعی یا موردی با سایت دارند. گاهی در بعضی از پستهای ارسالی توسط مدیر شعر دو یا کانون نویسندگان شعر دو از آنها نام برده می شود. در اینجا از تمام آنها قلبا سپاسگزاری میکنم و عذر می خواهم که واقعا به خاطر در یاد نبودن همه اسامی و مدت و مورد همکاری آنها و نیز تاکید برخی عزیزان در عدم انتشار نام ، نمی توانم اسم فرد خاصی را ذکر کنم.

۵) درباره شعر یک http://shere1.com

نقش مدیریت شعر دو در دامنه شعر یک از فروردین ۸۹ تا بهمن ۹۱ به عنوان مدیر کمکی و از بهمن ۹۱ تا بهمن ۹۲  مدیریت تام بود و پس از آن ارتباط بین مدیریت دو سایت نبود اما مجددا از مرداد ۹۴ این دامنه به شعر دو سپرده شد. در خارج از این بازه های زمانی ، مجموعه شعر یک سوا از این مجموعه می باشد و شروع این سایت به معنی قطع فعالیت مدیریت شعر یک نیست. مدیریت شعریک دات کام : مجید (مالک). ایمان (طراح).

۶) تاکید چندباره : سایت shere2.com مستقل است به هیچ سایتی وابسته نیست و تنها بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند. در ساماندهی ثبت گردیده و در صدد افزایش دامنه فعالیتهای قانونی خود می باشیم. اخبار تکمیلی پس از حصول نتیجه قانونی و رسمی اعلام خواهد شد.

امتیاز این کاربر 493 و از اعضای دارای امتیاز کمتر از حد نصاب لازم برای رده بندی می باشد با 87 دیدگاه
Top