تبادل لینک

+2
  

تبادل لینک بین شعر دو سایتهای دیگر به دو صورت است : با سایتهای معروفتر و دارای رتبه ی بالای گوگل تبادل لینک در تمام صفحات است و با وبلاگهای شخصی که فقط در همین صفحه لینکشان قرار میگیرد. این موارد به طور دقیقتر در همین قسمت توضیح داده شده (تا انتهای صفحه را بخوانید)

این سایت با تمامی کاربران خود که دارای وبلاگ شعر هستند تبادل لینک میکند علاوه بر آن می توانید به روز رسانی وبلاگ شعر خود را در هر نویت از صفحه ی {وبلاگهای به روز شده} اعلام کنید (به این منظور ثبت نام در سایت اجباری است)

به این منظور لوگوی حمایتی ما را در وبلاگ خود قرار دهید سپس از بخش {تماس با ما} اطلاع دهید تا لینک شما در لیستی در این صفحه قرار گیرد

قوانین :
اول : محتوای وبلاگهای ارسالی باید شعر و مطابق با {قوانین کنترل محتوا} باشد برای مشاهده قوانین روی لینک مربوطه کلیک کنید. اما در هر صورت این سایت مو به موی محتویات وبلاگهای زیر را تایید نمیکند و مبادله لینک با تمام اعضای سایت که قوانین سایبری را میپذیرند و در کشور جمهوری اسلامی ایران وبلاگ ف یلتر نشده ی شعر دارند صورت میگیرد. به لحاظ قانونی در خارج از این دامنه مسئولیت نوشتار کسی با ما نیست.
دوم : لوگوی حمایتی باید با کپی کدی که در انتهای صفحه آمده ، در قالب وبلاگ شما و در قسمتی براحتی قابل مشاهده قرار گیرد و از تمام صفحات وبلاگ شما دیده شود
سوم : به ازای این لوگو که شما قرار می دهید ، شعر دو ، لینک شما را زیر همین صفحه قرار میدهد ولی امکانی را پدید آورده ایم که بتوانید به روزرسانی وبلاگ خود را در صفحه ی {وبلاگهای به روز شده} اعلام کنید و از این طریق کاربران سایت را مهمان احتمالی خود بنمایید.
چهارم : قبل از ارسال لینک لازم است دقیقا مطابق قوانین ذکر شده در بخش تبادل لینک ، با سایت شعر دو تبادل لینک کنید. (همانطور که گفتیم در واقع شما لوگوی حمایتی باید قرار دهید سپس از بخش {تماس با ما} اطلاع دهید تا لینک شما در لیستی در این صفحه قرار گیرد)
پنجم : علاوه بر اینها اجازه دارید هربار که به روز می شوید لینک خود را ارسال کنید و به کاربران اعلام کنید که به روز شده اید و آنها رابه وبلاگ خود دعوت کنید {با کلیک روی اینجا}
و اما مهمترین نکات :
ششم : فقط وبلاگها و سایتهای شعر میتوانند در این طرح مشترک شوند.
هفتم : کاربرانی که بدون تبادل لینک ، لینک خود را ارسال کنند ، در معرض حذف دسترسی به حساب کاربری و سایت خواهند بود.
هشتم : به ازای هربار بروز رسانی وبلاگتان میتوانید یک لینک ثبت کنید و بیش از آن سبب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
نهم : ممکن است بنا به اختیارات سایت این قوانین کم و زیاد شوند.

لینک وبلاگهای عضو این طرح به این نحو که وبلاگهای بالاتر زودتر تبادل لینک کرده اند :

{شروع}
محمد فلاح
محمد محسن خادم پور
میترا خان آبادی
سجاد صادقی
فرنگیس رزمی نژاد
بهترین و زیباترین اشعار فارسی
شوریده لرستانی (رضا رحیم پور)
محمدجوادگلشن
ثریا زارع
اشعار محمد مصطفی ولایتی
علی روح افزا
ویدا جلیلی

وبلاگ شما هم میتواند زیر این وبلاگها لیست شود
{پایان}

بمنظور تبادل لینک و بهره مندی از مزایای آن لطفاً کد لوگوی شعر دو را از باکس زیر کپی copy کنید :
و آن را در محل مناسب در بین کدهای html {بخش ویرایش قالب و یا کدهای اضافی وبلاگ خود} پست paste کنید
بعد از قسمت {تماس با ما} که در سایت شعر دو موجود است بما اطلاع دهید

در انتها باید دقیقا چنین چیزی در تمام صفحات وبلاگ شما دیده شود


برترین شاعر و برترین شعر ماه ایران را بشناسید اگر شما هم شاعر هستید اقدام کنید عضویت رایگان

اگر همه چیز روبراه است برای تماس با ما کلیک کنید

تبادل لینک با سایتها

مدیران محترم سایتهایی که در قالب قوانین وزارت ارشاد فعالیت میکنند (و به طور خلاصه در بالای همین صفحه در بخش قوانین محتوای وبلاگهای متبادل کننده لینک توضیحاتی داده شده) و نیز دارای رتبه گوگل و الکسای قابل قبولی باشند ، برای تبادل لینک در صورت تمایل اطلاع دهید
در صورت لینک در صفحه داخلی یا لینک در تمام صفحات به صورت متقابل همان نوع لینک متبادل خواهد شد. لینک در صفحات داخلی در همین صفحه پاسخ داده می شود و لینک در تمام صفحات در پنل سمت راست سایت در تمام صفحات شعر دو پاسخ داده خواهد شد. منتظر حضور صمیمانه شما هستیم با احترام فراوان.

بازگشت به صفحه اول سایت

امتیاز این کاربر 493 و از اعضای دارای امتیاز کمتر از حد نصاب لازم برای رده بندی می باشد با 87 دیدگاه
Top